Fotogalerie

Klvaňa Nábytek - Fotogalerie

Kompletní realizace a rekonstrukce

Kompletní realizace a rekonstrukce

Jako jedni z mála interiérových firem na trhu realizujeme kompletní interiéry, dále rekonstrukce interiérů bytů, domů a bytových jader na klíč. Máme vlastní tým zaměstnanců, kteří realizují vše od projekčních a designérských prací, přes stavební činnost, vlastní výrobu nábytku až po závěrečný úklid. Naši designéři Vám rádi pomohou i s výběrem světel a doplňků. Součinnost jednotlivých řemesel organizujeme tak, aby se na nic nezapomnělo. Za celý průběh realizace tedy ručí jedna firma a zákazník jedná s jednou hlavní osobou a to se svým projektantem, který má vše na starosti.

Kuchyně a kuchyňské linky

Kuchyně a kuchyňské linky

Vyrábíme kuchyně doslova pro každého, od rozumného standardu až po luxusní pro nejnáročnější zákazníky. Ve všech garantujeme prvotřídní kvalitu a perfektní servis. Jsou našim dílem od návrhu a po konečnou montáž. Fotografie z této sekce tvoří jen zlomek naší skutečné produkce a materiálové škály.

Obývací pokoje

Obývací pokoje

Po kuchyni je dalším důležitým centrem života každé rodiny obývací pokoj. Tady přijímáme návštěvy, zde se většinou konají různé rodinné oslavy. Proto je důležité, jak si obývací pokoj zařídíme, jaký bude výsledný dojem. Výjimečnost naší nabídky obývacích pokojů spočívá v širokém sortimentu a ve velkém výběru materiálů a jejich špičkové zpracování.

Dětské pokoje

Dětské pokoje

Dětský pokoj roste spolu s dítětem a postupem let prochází určitými proměnami. Proto je důležité nábytek vždy co nejlépe přizpůsobit aktuálním požadavků dítěte. Zatímco menší děti potřebují větší prostor na hraní, školáci již vyžadují vlastní pracovní místo a více úložného prostoru na oblečení, Starší děti taktéž vyžadují vlastní styl, který nejlépe odpovídá jejich zájmům a aktivitám. Naši designéři jsou si vědomi individuálních potřeb každého dítěte.

Ložnice

Ložnice

Stále více zákazníků při vybavování interiéru svého domu či bytu hledá nábytek odpovídající jejich životnímu stylu a představám. Vedle kuchyňských linek a obývacích sestav je to i ložnicový nábytek. Kvalitní řemeslné zpracování, trvanlivé materiály, zajímavý design, funkčnost a záruky – to stručná charakteristika našeho ložnicového nábytku. Vyrábíme nejenom postele, ale také noční stolky, komody, vestavné skříně v jednou designu a s jedním výrobním rukopisem.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vestavné a šatní skříňové systémy Vám nabízejí zcela novou dimenzi při organizaci Vašeho prostoru. Nabízíme jakoukoliv šířkovou a výškovou sestavu včetně atypických rozměrů a tvarů spolu s velkým množstvím zásuvkových modulů včetně speciálních doplňků, věšáků, závěsů šatů aj.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Vybavení a dispoziční řešení kanceláří a firemních prostor je nedílnou součástí každé firmy. Důraz klademe na reprezentativnost a funkční řešení s velkou škálou materiálového provedení.

Hotely a recepce

Hotely a recepce

Koupelny, ordinace, prodejny a ostatní

Koupelny, ordinace, prodejny a ostatní


Potřebujete více
informací?

zavolejte nám
+420 545 213 934

napište nám
info@klvana-nabytek.cz

vyplňte
kontaktní formulář